KONST / Litografier / Färglitografi 12675199
nr 1267 5199
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Numrerad 23/290. Signerad, daterad -98. Bladets mått: 22x42 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 20:40:58
30/7 09:58:58
150 kr
5/8 20:32:12